Onderzoek Arbeidsmarkt in de Technische Groothandel


Onderzoek Arbeidsmarkt in de Technische Groothandel

CAO-partijen in de Technische Groothandel hebben in de huidige CAO besloten om een arbeidsmarktonderzoek te doen ten einde een goed beeld te krijgen van de arbeidsmarkt in de Technische Groothandel. Hierdoor zijn CAO-partijen beter in staat adequate producten en middelen voor de Technische Groothandel te ontwikkelen en arbeidsmarktbeleid te formuleren. Dit zal ten goed komen aan werkgevers en werknemers in de branche.

Het onderzoek wordt uitgevoerd vanuit het FKB, het sociaal fonds in de Technische Groothandel, in samenwerking met KC Handel (www.kchandel.nl) en verricht bij alle werkgevers in de Technische Groothandel, dus leden en niet-leden. Dit onderzoek vindt plaats via een webenquête.

Bij het invullen van de enquête wordt u eerst gevraagd om in te loggen met uw FKB-aansluitnummer zodat het onderzoek uitsluitend kan worden ingevuld door ondernemingen die verplicht onder de CAO vallen. Uw FKB-aansluitnummer staat altijd vermeld in de brieven van het FKB (bel met 0206072431 of stuur een e-mail indien u dit nummer niet kunt vinden).
LET OP: Indien u een brief heeft ontvangen met het verzoek om aan dit onderzoek deel te nemen, dan vindt u uw FKB-aansluitnummer in het kenmerk van die brief. Uw FKB-aansluitnummer is het 8-cijferige nummer tussen de liggende streepjes in het briefkenmerk. Bijv. briefkenmerk 644_12345678_1_2, uw FKB-aansluitnummer is dan 12345678.


Niet-leden van WTG kunnen dit jaar gratis lid worden van WTG indien zij deelnemen aan het onderzoek.

Om dit onderzoek zo goed mogelijk te laten verlopen, is uw medewerking van groot belang. Wij hopen dan ook op uw deelname te kunnen rekenen. Wij verzoeken u vriendelijk om de enquête vóór 22 april 2009 in te vullen.

Met dank voor uw medewerking,

WTG

Terug naar het nieuwsoverzicht